Блог

Что необходимо знать о питании при псориазе

Если у Вас псориаз, Вам следует принимать соответствующие лекарства, контролировать уровень стресса, пристально отслеживать любые изменения в погоде и другие триггеры. Но стоит ли также следить и за тем, что на Вашей тарелке?

0 Комментариев

Як алкоголь впливає на організм людини

Спирти знайшли широке застосування у фармацевтичній, косметологічній, хімічній, харчовій промисловості. Вони використовуються практично щодня кожною людиною. Сучасне суспільство споживає величезну кількість спиртовмісної продукції. Але є у цієї продукції і негативний ефект - це насамперед алкогольні напої, що містять два основних компоненти - етиловий спирт (етанол) і воду.
 
0 Комментариев

7 факторів ризику. Як зробити так, аби Ваш артеріальний тиск завжди був у нормі.

Що ж за день-то сьогодні такий! Ви втомилися. Голова болить, робити нічого не хочеться, лягти би так і забутися. Хоча який тут сон? Прокидаєтеся по п'ять разів на ніч ... Атмосферні бурі? Хех.. Цілком можливо, що у Вас усередині оселився тихий вбивця - гіпертонія.

0 Комментариев

Несподівані речі, які можуть нашкодити Вашому серцю

Майже щодня ми чуємо, що відсутність раціонального харчування, надмірне споживання тваринних жирів та гіподинамія негативно впливають на якість нашого життя. Це безумовно є беззаперечною істиною, але є іще деякі факти, які також можуть нашкодити Вашому здоров’ю, та про це ні в якому разі не варто забувати!
 
 
0 Комментариев
Страницы