Як ваша імунна система бореться з інфекцією

Коли в тілі з'являється небажаний «гість», імунна система втручається та бореться з загрозою
 
Іноді відбувається так, що при порізах шкіри, в неї потрапляють бактерії.
Так само, коли ви протираєте очі, не розуміючи, що на ручці дверей, до якої ви доторкнулися був вірус застуди. Подібно до цього, у в вашому тілі з'являється небажаний «гість».
Ваша імунна система втручається - вона продукує лейкоцити і інші хімічні речовини, які допомагають знищити ці загрози. Або викликає «реакцію», наприклад - чхання, що б не пропустити вірус через ніс.

Це елітний загін агентів, які знищують загарбників - таких як бактерії, віруси і грибки, якомога швидше. Вони доглядають за вашим тілом і захищають вас.
Білі клітини крові йдуть на допомогу
Мікроби шукають способи проникнути під вашу шкіру. Вони можуть проникнути через розріз, покататися на чому-небудь, що ви з'їли, відфільтруватись з повітрям або почекати на монетку, до якої ви доторкнулися, а потім потерли очі. Опинившись всередині, вони починають розмножуватись. Ви інфікуєтесь, це може дати вам відчуття того, що ви захворіли.

Ваша імунна система повинна знати, що виникла певна проблема. Вона зчитує контрольний «відбиток» білків на поверхні клітин, тому може визначити різницю між вашими власними клітинами і тим, чого не повинно бути у вашому організмі. Білі кров'яні клітини вашої крові прагнуть знищувати небажаних гостей. Вони зароджуються в вашому червоному кістковому мозку і живуть короткий проміжок часу - від кількох днів до кількох тижнів, тому ваш організм завжди виробляє більшу кількість лейкоцитів. Вони очікують і готові до служби, перебуваючи в різних частинах вашого тіла, включаючи: тимус, селезінку, мигдалини, кров'яні судини, лімфатичні вузли, тонку кишку, аденоїди.
Лімфа простягає руку
Ваша лімфатична система схожа на внутрішню магістраль, яка переносить лейкоцити через ваше тіло. Коли ви хворі, ви можете помітити, що ваші лімфатичні вузли - маленькі залози на шиї, в паху, під пахвами і під колінами - набрякші. Це нормальне явище.

Це означає, що ваша імунна система набрала обертів, щоб позбутися інфекції.

Лімфатичні вузли також є фільтрами для вашої імунної системи. Вони ловлять мікроби, а також мертві або пошкоджені клітини і знищують їх.
Знищення мікробів: як це працює?
Ваші білі кров'яні клітини прикріплюються до мікробів, щоб поглинути або знищити їх.
Вони містять антитіла, які прикріплюються до мікробів.
Досвід зміцнює вашу імунну систему.
Коли ваш організм вперше вступає в контакт з певним типом мікробів, імунна відповідь може бути досить тривалою.
Вам може знадобитись кілька днів, щоб виготовити і використовувати всі компоненти для боротьби з мікробами, які необхідні щоб позбутися інфекції.
Потрібен час, щоб зламати код мікроба і знищити його.
Місія виконана!
Якщо пізніше ви зіткнетеся з тим же мікробом, ваше тіло буде пам'ятати і швидше боротися з ним, щоб ви могли впоратися з інфекцією і відчувати себе краще.
Якщо ви часто хворієте, застуди закінчуються ускладненнями, та вас непокоїть стан вашоі імунної системи, варто звернутись до фахівців і змінити стан здоров,я на кращий
Ми знаходимось:
Київска міська клінічна лікарня №1,
вул. Харківске шоссе, 121,

1 поверх палатного корпусу
(біля відділення МРТ)


Контактний телефон
0-800-21-12-98
Безкоштовно

Час роботи
•Пн-пт 08:00 – 20:00
•Сб 09:00 – 18:00
Записатись на прийом
Залиште заявку - адміністратор центра зателефонує Вам та проконсультує щодо запису на прийом до лікарів
*Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам